Yasal Uyarı
Altınsoy Hukuk Bürosu internet sitesinin ziyaret edilmesi herhangi bir bilginin indirilmesi elektronik posta yoluyla tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir.

Bu internet sitesi reklam veya iş geliştirme ve benzeri ticari amaçlar ile kullanılamaz. Bu internet sitesine giren ziyaretçiler ziyaret ve kullanım kurallarına uymayı taahhüt eder.

Bu internet sitesindeki tüm dosya ve bilgiler Altınsoy Hukuk Bürosu'na aittir. Bu internet sitesinde bulunan yazılı bilgilere ilişkin fikri haklar Altnsoy Hukuk Bürosuna ait olup hiçbir şekilde kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Bu internet sitesine link yaratmak Altınsoy Hukuk Bürosu'nun açık ve yazılı onayı alınmadıkça yasaktır.

Bu sayfadaki bilgilerin herhangi bir şekilde büronun varolan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Altınsoy Hukuk Bürosu bu internet sitesinde bulunan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.